6207 Applique
förgylld brons, höjd: 77 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 22 maj 2017 -
4038 Applique
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 juni 2016 -
2550 Applique
3-armad, förgylld brons, sent 1800-tal, höjd: 35 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 31 augusti 2015
6014 Applique
förgylld brons, Senempire, höjd: 22
Såld: 700 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
9096 Appliquer
3-armade, förgylld brons, rokokostil, höjd: 40
Såld: 3.300 kr
Såldes den 27 augusti 2012 -
8685 Appliquer
Såld: 14.000 kr
Såldes den 10 maj 2010
8546 Applique
1800-tal, brännförgylld brons, höjd: 58
Såld: 3.500 kr
Såldes den 24 november 2008